O nás

...zpátky ke kořenům

Společnost Profi Perform je přímým pokračovatelem firmy Pro-Perform, která vznikla během léta roku 1995. Ano, jsme tu s vámi přes 20 let.

Už při vzniku byl dán společnosti jasný cíl: pouze motocykly Harley-Davidson. Uvědomte si prosím, jak je to dlouho. V té době to bylo něco téměř nesmyslného (vzhledem k počtu HD v této republice). Od začátku i přes nevěřící, kteří si po straně šeptali něco o bláznech "V Čechách pouze HD? Nesmysl.". Od té se však náš program od tohoto záměru neodchýlil. Hned od začátku byl náš hlavní cíl jasný: kvalitní servis a vytvoření vlastního pohledu na HD.

V průběhu let docházelo logicky k vývoji a nyní, téměř po 25ti letech jsme se octli na křižovatce, co dál. Rozhodli jsme se firmu přetvořit a vrátit se k našim vlastním kořenům. K tomu však byly potřeba radikální změny.

Z původního tria zakladatelů odchází Jakub a my mu přejeme vše nejlepší na cestě, kterou se vydá. Zůstává ústřední postava celé firmy, motocyklový guru a legenda, Tomáš Hanžlík, který na vašem stroji dokáže se svou precizností opravit cokoli a to v té nejvyšší kvalitě. Nebo pro vás postaví motocykl, po kterém se bude otáčet celý svět. Do aktivní služby se vrací Tomáš Vejdělek, který zúročí léta obchodních zkušeností a převezme otěže administrativy. Bude o vás pečovat tak, abyste se k nám rádi vraceli. Do týmu přibyl Petr Chaloupka, s jehož znalostmi prostředí a marketingu budeme ještě lepší, než kdy jindy.

Přijeďte se za námi podívat a u kávy poklábosit.Z historie

Během krátkého času od založení se firma stala autorizovaným dealerem renomovaných značek, které ve světě HD něco znamenají. Stěžejní byla exklusivita CHOME SPECILITIES. Hned následovalo S&S, Performance Machine, Rivera, Arlen Ness, Zodiac, V-TWIN. V Čechách v té době byl obecně Harley brán jako "klasika", nejvíc tu bylo "unrovek", majitelů nových modelů nebylo mnoho, a i u nich převládal nostalgický styl. Záměrem proto bylo změnit tento náhled na HD, ukázat moderní styl. Velké obsahy, výkony, sportovní design. Přes počáteční rozpaky se o tento styl začalo zajímat stále víc nadšenců.

Velkou evoluci přinesla zásadní přestavba Springera Softaila. Dost lidí si jistě vzpomene, jak s úžasem zíralo na 160ti drátové přední kolo od P. Kennedyse. Také vlastní stavby členů firmy zde sehrály výjimečnou roli. Ukázaly možnost individuálních staveb. Na těchto prvních stavbách se společnost dost poučila a získávala cenné zkušenosti. Naše práce přinesla dobrý zvuk nejen v Čechách, ale i ve světě. Dokonce z USA se ozval CUSTOM CHROME s žádostí o spolupráci. Během několika let bylo realizováno mnoho kompletních staveb i radikálních přestaveb.

V této době uzrál náš vlastní názor na individuální stavby a ten se podařilo zájemcům o stavbu vysvětlit. Není takové umění postavit "Show bike" z extravagantních dílů s divokým nápadným designem. Cíl je dle nás někde jinde. Motorky u nás postavené budou splňovat tato kritéria ruku v ruce se zkušenostmi s jednotlivými výrobci a náš motocykl bude nejen naprosto výjimečný, ale i spolehlivý a bude se na něm dát jezdit.

Naše původní sídlo na Libeňském ostrově se stalo vyhledávaným místem i motorkářů jezdících na jiné značce. V roce 1997 byl otevřen legendární motorkářský bar "MODRÁ ÚSTŘICE". Tím bylo vytvořeno dostatečné zázemí pro doprovodné akce, oslavy narozenin, schůzky Harley-Davidson clubu, koncerty. Zásadní změnu přinesly v roce 2002 povodně, které náš obchod a dílny naplnily vodou po strop.Současnost

Celý tým Profi Perform na vás čeká v našem novém vlastním sídle. Na vašem motocyklu můžete vjet i k nám do uzavřeného areálu. Těšíme se vás.

Virtuální prohlídka kamenné prodejny v PrazeČlánek o Pro Performu zasaženého povodní v roce 2002Autorizovaný prodejce

Kromě produktového portfolia Harley-Davidson jsme autorizovanými prodejci firem:

MOTORCYCLE STOREHOUSE, Custom Chrome, DRAG SPECIALTIES, MID USA, S&S CYCLE, V-TWIN, W&W, ZODIAC. • nic
 • motorcycle storehouse
 • nic
 • custom chrome
 • sas
 • nic
 • mid usa
 • waw
 • nic
 • zodiac
 • dragon spec
 • Harley-davidson